Rūpniecības roboti katram darba procesam rūpnīcā

Mēs uzņēmumā Woboton vēlamies rast pareizos digitalizācijas un robotikas risinājumus, kas ātri nodrošinās visaugstāko rentabilitātes un ražīguma pieaugumu!

Mēs nodrošinām pasaules vadošo ražotāju aparatūras un programmatūras risinājumus, jo zinām, ko nozīmē ražošanas uzņēmuma rūpnīcas dīkstāve vai citāda tās pilna potenciāla neizmantošana. Tieši tāpēc mūsu risinājumos vissvarīgākais ir vienkāršība, uzticamība un zemas uzturēšanas izmaksas.

Rūpniecība 4.0, viedās rūpnīcas, robotikas risinājumi un digitalizācija jau ir mainījuši ražošanas procesus visā pasaulē. Mēs vēlamies, lai Igaunijas uzņēmumi piedalās šajā izrāvienā.

Vai vēlaties uzlabot savas rūpnīcas darbu, sasniedzot jaunu kvalitātes līmeni?

Woboton sniedz jums ražošanas iespējas jaunajā, digitalizētajā rūpniecībā!

Roboti, kas pārvietojas pa Dekarta koordinātām

Roboti, kas pārvietojas pa Dekarta koordinātām, ir visizplatītākie rūpniecības roboti un bieži tiek izmantoti CNC darbgaldos un 3D printeros.

SCARA roboti

SCARA roboti ir labi piemēroti komplektēšanai, šķirošanai, iepakošanai un uzglabāšanai.

Šarnīru roboti

Visizplatītākie ir roboti ar 4–6 šarnīriem. Šarnīru roboti bieži tiek izmantoti komplektēšanai, loka metināšanai, materiālu apstrādei un iepakošanai.

Roboti, kas pārvietojas pa cilindriskajām koordinātām

Šie roboti ir piemēroti vienkāršai komplektēšanai, krāsošanai un citiem vienkāršiem darbiem grūti piekļūstamās vietās.

Delta roboti

Delta roboti ir piemēroti precīzas pozicionēšanas lietojumam pārtikas produktu ražošanas, medicīnas un elektronikas nozarēs.

Sadarbības roboti jeb koboti

Koboti spēj droši strādāt kopā ar cilvēkiem vienā darba vidē, un tos bieži izmanto īslaicīga darbaspēka trūkuma gadījumā.

Privacy Policy