Rūpniecība 4.0 — mēs radām nākotni!

Viedās rūpnīcas ražo vairāk un ar augstāku kvalitāti, tās ir resursu ziņā efektīvākas un rentablākas.

Blakus viens otram strādājošs cilvēks un robots — tā ir neizbēgama nākotne. Mēs veidojam nākotni atbildīgi, ļaujot robotiem veikt uzdevumus, kas cilvēka prātam ir pārāk vienkārši un cilvēka ķermenim — pārāk neērti vai bīstami. Tas nozīmē, ka nākotnē rūpnīcās, veikalos, restorānos un ikdienas dzīvē cilvēki varēs koncentrēties uz papildu vērtības nodrošināšanu saviem darba devējiem.

Mūsu automašīnas jau desmitiem gadu montē roboti. Mēs maksājam par pārtiku pašapkalpošanās kasēs.

Mūsu grīdas tīra roboti-putekļ sūcēji, un mūsu mauriņus pļauj roboti-zāles pļāvēji. Tomēr roboti cilvēku vietā spēj vienkāršot arī sarežģītākus uzdevumus, un, veicot vienkāršus apkalpošanas darbus, kad jāpieņem lēmumi, kuru pamatā ir datu analīze, vai optimizējot darba plūsmu, roboti ir daudz ātrāki, efektīvāki un precīzāki par cilvēkiem.

Cilvēki jūtas labi, kad maksimāli daudz ražošanas un apkalpošanas procesu ir automatizēti, un strādnieki var koncentrēties uz jaunu ideju un iespēju meklēšanu. Tieši to Woboton vēlas sniegt uzņēmējiem, lai klienti varētu pievienot lielāku vērtību, vienlaikus atrodot labākus, ātrākus un resursu ziņā efektīvākus risinājumus.

Woboton vēlas padarīt pāreju uz Rūpniecības 4.0 risinājumiem un rūpniecības robotiem vieglu un nemanāmu, palīdzot automatizēt procesus un paplašināt uzņēmēju priekšstatus par to, ko roboti spēj paveikt šodien.

Rūpniecība 4.0 nav nākotne — tā jau ir realitāte. Planētas efektīvākie un rentablākie ražošanas uzņēmumi gūst labumu no rūpnīcām, kurās ne vien ir automatizēta ražošana, bet arī rūpniecības roboti var pieņemt lēmumus, balstoties uz reāllaika informāciju, un efektivitātes palielināšanai tiek izmantota mašīnmācīšanās.

Viedās rūpnīcas ražo vairāk un ar augstāku kvalitāti, tās ir resursu ziņā efektīvākas un rentablākas. Rūpniecības 4.0 mērķis ir rūpnīca, kuras ražošanas procesā cilvēks pieņem pēc iespējas mazāk lēmumu.

Pateicoties datoru un serveru spējai uzglabāt un apstrādāt informāciju tādā apjomā un ātrumā, ko nevar nodrošināt cilvēki, tie var ātri atrast dažādus modeļus, kas dod efektīvāku ieguldījumu uzturēšanā, piegādes ķēdēs un drošībā.

Rūpniecības robotu pārdošanas apjomi pēdējo 5 gadu laikā ir dubultojušies, un pēdējā gadā ir pieauguši par 31 %. Vislabākais laiks ieguldīt rūpniecības robotos bija vakar, nākamā labākā iespēja ir šodien!

Ko mums ir devusi Rūpniecība 4.0:

Mākslīgais intelekts (MI)

Datoru spēja veikt uzdevumus un pieņemt lēmumus, kam agrāk bija nepieciešama cilvēka prāta palīdzība.

Rūpniecības lietu internets (IIoT)

Ar ražošanas procesiem saistīta cilvēka ievades, datu un aprīkojuma sistēma.

Lielo datu tehnoloģija

Liels daudzums strukturētu un nestrukturētu datu, kurus var ievākt, uzglabāt un organizēt, lai noteiktu modeļus, tendences un iespējas.

Mašīnas-mašīnas sakari

Divu atsevišķu mašīnu spēja kopīgot datus internetā jeb M2M.

Viedā rūpnīca

Rūpnīca, kas izveidota un uzlabota, balstoties uz Rūpniecības 4.0 principiem, risinājumiem un idejām.

Mašīnu mācīšanās

Datoru spēja neatkarīgi iemācīties un attīstīties ar mākslīgā intelekta palīdzību un bez komandām vai papildu programmēšanas.

Reāllaika datošana

Datoru spēja vākt un apstrādāt reāllaika datus un atbilstoši optimizēt darbu.

Kiberfiziskās sistēmas

Rūpniecības 4.0 ražošanas vide, kurā visi ražošanas procesi balstās uz reāllaika datu analīzi.

Privacy Policy