Ražošanā vērtīgākais ir laiks!

Mūsu aprīkojums ir sarežģīts. Līdz šim vietējā tirgū trūka kompetences tā uzturēšanai. Ne vienmēr var paļauties uz to, ka ražotāja speciālisti no tālienes ātri ieradīsies un to salabos. Ir labi, ka palīdzība ir pieejama tepat. Un palīdzība no Atemix ir bijusi efektīva. Šā uzņēmuma priekšrocība ir tā, ka gadījumā, ja viņi kaut ko nezina, viņi to ātri apgūst, — un viss notiek!
Kuldar Timmusk - Inženiertehniskais un administrācijas vadītājs, Salvest AS

Kad zēni no Atemix kaut ko sāk, viņi arī pabeidz iesākto!

Mēs kopā esam paveikuši visnotaļ lielas lietas. Mēs nodevām ekspluatācijā eļļas rūpnīcu un pievienojām jaunu dispečervadības un datu ieguves sistēmu. Lai kur es atrastos, savai rūpnīcai varu piekļūt no jebkuras vietas! Ražošana notiek 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Ja mums rodas ārkārtas situācija, uzņēmumā Atemix vienmēr ir kāds, kurš palīdz atrisināt situāciju.
Ants Puusta - Valdes loceklis, Scanola Baltic AS

Moderna lopbarības ražošana nozīmē augstu precizitāti.

Reizēm tonnai jāpievieno tikai 10 gramu aktīvās vielas, tādēļ mums nepieciešami automatizācijas risinājumi. Sadarbībā ar ārzemju partneriem Atemix spējis nodrošināt šādus risinājumus, un ilgtermiņa līgums par uzturēšanu dod pārliecību nākotnē.
Villu Värv - Valdes loceklis, Agrovarustus OÜ

Esam daudz mācījušies no sadarbības ar Atemix.

Tagad mēs zinām, kādi risinājumi ir iespējami tieši mūsu rūpnīcai! Iegūtā efektivitāte pārsniedz gaidīto. Ir patīkami apzināties, ka Atemix sniedz ieguldījumu mūsu mērķu sasniegšanā ar tādu pašu aizrautību, kāda ir mums. Iesakām šo uzņēmumu!
Ando Jukk - Izpilddirektors, UPM-Kymmene Otepää AS
Privacy Policy